GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasmålningar 15328137
nr 1532 8137
Glasmålningar
3 st, Milan Horvat Hlebinski (1947). Signerad, daterad 1984, Croatien, yttermått inklusive ram: 20x15 - 27x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:11:49
28/3 21:36:16